Aplikace Hettich

S touto aplikaci Hettich dává truhlářům, prodejcům a distributorům kování, nábytkovým designérům, zaměstnancům v nábytkářském průmyslu stejně jako domácím kutilům uživatelské rozhraní pro tablety a chytré telefony. Užitečné informace tak máte kdekoliv k dispozici.

Aplikace Hettich poskytuje komplexní informace pro každou skupinu uživatelů: katalogy, časopisy, návody a videa si můžete prohlédnout on-line nebo si je uložit do knihovny.

Obzlášť praktická: všichni uživatelé aplikace Hettich mohou najít ten správný kontakt pro jejich konkrétní přání a mohou se s ní spojit prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Mapy Google jim také rychle umožňuji navigaci z místa, kde se právě nacházejí.

Aplikace Hettich je k dispozici v němčině, angličtině, češtině, čínštině, francouzštině, španělštině, italštině, polštině, portugalštině a ruštině s uživatelským prostředím pro iPhone 3GS, 4, 4S, 5, 5s, 5c, 6, 6s a pro iPad 1, 2, 3, 4, mini stejně jako všechny běžně používané chytré telefony a tablety s operačním systémem Android verze 3.x, 4.0, 4.1, 4.2, 4.3, 4.4, 5.

Pro některé funkce je nutné aktivní připojení k internetu. Chcete-li stáhnout katalogy a videa, doporučuje se připojení wi-fi nebo příslušný mobilní datový tarif.

 • Úvodní stránka aplikace Hettich poskytuje rychlý přístup k různým funkcím.

  Úvodní stránka aplikace Hettich poskytuje rychlý přístup k různým funkcím.

 • Nastavení aplikace Hettich: volba profese, preferovaný jazyk a země filtrují poskytnuté informace a umožňuje lépe pracovat s aplikací.

  Nastavení aplikace Hettich: volba profese, preferovaný jazyk a země filtrují poskytnuté informace a umožňuje lépe pracovat s aplikací.

 • Složka Ke stažení obsahuje nejnovější katalogy, brožury, montážní návody a videa pro prohlížení a stahování.

  Složka Ke stažení obsahuje nejnovější katalogy, brožury, montážní návody a videa pro prohlížení a stahování.

 • Nejnovější katalogy jsou vždy k dispozici - ať už v kanceláři, v dílně, při jednáních se zákazníky nebo v přípravě výroby.

  Nejnovější katalogy jsou vždy k dispozici - ať už v kanceláři, v dílně, při jednáních se zákazníky nebo v přípravě výroby.

 • Mnoho katalogů přináší užitečné speciální funkce. Digitální index, stránky s obsahem a řada užitečných odkazů ukazuje nejrychlejší cestu k produktu, který hledáte v katalogu.

  Mnoho katalogů přináší užitečné speciální funkce. Digitální index, stránky s obsahem a řada užitečných odkazů ukazuje nejrychlejší cestu k produktu, který hledáte v katalogu.

 • Truhláři registrovaní do e-katalogu mohou použít obvyklé přihlašovací údaje pro objednávku produktů.

  Truhláři registrovaní do e-katalogu mohou použít obvyklé přihlašovací údaje pro objednávku produktů.

 • V sekci Kontakty naleznete osoby podle Vámi hledaného tématu a země.

  V sekci Kontakty naleznete osoby podle Vámi hledaného tématu a země.